Gastronomia

Kontakt

Hotel Admirał Sp. z.o.o.

ul. Tobiasza 9
80-837 Gdańsk

Recepcja:
Tel +48 58 320 03 20
Fax +48 58 320 03 21
Mail: recepcja@admiralhotel.pl
HotelsCombined.pl

Sprawdź Hotel Admirał w portalu www.mojekonferencje.pl

Jesteś tutaj » Hotel Admirał / Gastronomia / Restauracja

Restauracja - Gdańsk

Czym byłby pobyt w ośrodku wypoczynkowym bez odpowiedniego cateringu? Restauracja gdańskiego Hotelu Admirał to doskonałe miejsce na spotkanie biznesowe, jak i romantyczną kolację. Zaserwujemy Państwu przepyszne potrawy kuchni lokalnej oraz europejskiej, jakie przyrządzi dla Was nasz szef kuchni, oraz poranne posiłki w formie bufetu szwedzkiego, które pozwolą Wam najeść się do syta i skompilować taki zestaw śniadaniowy na jaki tylko będziecie mieć ochotę.

Naszą przestrzeń gastronomiczną urządziliśmy z dbałością o jej estetykę, więc mamy nadzieję, że będziecie Państwo czuli się w niej bardzo przyjemnie i komfortowo. Restauracja jest też całkiem duża, jeśli chodzi o jej rozmiary – jednocześnie może w niej przebywać około 90 osób.

Nieopodal znajduje się bar kapitański, w którym możecie zaopatrzyć się w wykwintne wina i inne napoje, które umilą Wam wieczór. Oprócz tego zapewniamy też wyżywienie na liczne imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, urodziny czy rocznice. Informacji o menu na szczególne okazje możecie Państwo zasięgnąć telefonicznie lub mailowo.Galeria restauracji